Teteringsedijk in Breda via Kamernet

Meld je aan voor het vinden van een kamer!

Kamer - Teteringsedijk - 4817MJ - Breda beschikbaar per 2024-09-01 in het mooie Breda. Bekijk de details van deze Kamer met een oppervlaktie van 26 m2 nu online of het wat voor jou is.

Kamer - Teteringsedijk - 4817MJ - Breda
Mooi ruime kamer op de eerste verdieping met eigen dakterras. We zijn op zoek naar een nette en rustige vrouwelijke huurder. Dit vinden we erg belangrijk, omdat we de laatste jaren veel problemen hebben gehad met geluidsoverlast en een niet netjes bewoonde woning. In het huis wonen zowel Nederlandse als internationale werkenden en studenten. De woning wordt gedeeld met in totaal 7 personen. Er is 1 badkamer, 1 keuken en er zijn 2 toiletten. Via de keuken kom je in de achtertuin. Het is ook mogelijk om de kamer voor een kortere periode te huren.Interesse in deze woning? Ga naar Kamernet.nl en stuur een bericht naar de verhuurder of huisgenoten.

Kamer – Teteringsedijk – 4817MJ – Breda via Kamernet.nl. Het Kamer ligt in de stad Breda aan de Teteringsedijk en is snel beschikbaar. Via Kamernet kunt u deze reserveren/meteen huren zodat jij verzekerd bent van een mooie kamer in Breda. Een kamer en/of woonruimte zoeken is steeds lastiger aan het worden, zeker in de grote steden. Dus als u geïnteresseerd bent in een van de accommodaties zoals dit Kamer in Breda wees er dan snel bij!

Meer informatie over  in Breda- Klik hier

Details van deze woning

Prijs – 665
Aantal m2 – 26
Aantal kamers – 1

Klik hier voor meer informatie over de kamer aan de Teteringsedijk in Breda

Teteringsedijk in Breda via Kamernet
Teteringsedijk in Breda via Kamernet
We kijken uit naar je ideeën

Laat een reactie achter

Kamertjes
Logo